Frans Odelmark akvarell
Closed
2011-09-10
100821
| Sold for | 5 400 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
ODELMARK, Frans Wilhelm (1849-1937): Kairo, signerad F. Odelmark, akvarell, ca 20,5x37,5
Liten fläck