Brännvinsflaskor 1800-talets första hälft

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 800 SEK

BRÄNNVINSFLASKOR, 2 st, 1800-talets första hälft, varav en med Karl XIV Johans monogram, kasad dekor, 19 resp 23
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

100700

2011-09-12