Ljusplåtar i mässing
Valmis
2011-09-12
100610
| Korkein tarjous | 5 400 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
LJUSPLÅTAR, 1 par, för 2 ljus vardera, 1800-tal, mässing, driven och punsad dekor, höjd 69
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro