Ljusplåtar i mässing

Ljusplåtar i mässing
Ljusplåtar i mässing
Ljusplåtar i mässing
Ljusplåtar i mässing

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LJUSPLÅTAR, 1 par, för 2 ljus vardera, 1800-tal, mässing, driven och punsad dekor, höjd 69
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

100610

2011-09-12