Oidentifierad konstnär Gripsholms slott olja
Closed
2011-09-12
100603
| Sold for | 11 500 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal) Vy över Gripsholms slott, signerad och daterad Nilsson 1869, olja på duk, 20,5x30,5
Dubblerad