Väggpendyl gustavianskt stockholmsarbete

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

VÄGGPENDYL, gustavianskt stockholmsarbete, signerad Jacob Kock Stockholm (hovurmakare i Stockholm, rättigheter 1737-1805), halvslag, förgylld, höjd 89

smärre dekorskador

100594

2011-09-08