Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000 SEK
VÄGGPENDYL, gustavianskt stockholmsarbete, signerad Jacob Kock Stockholm (hovurmakare i Stockholm, rättigheter 1737-1805), halvslag, förgylld, höjd 89
smärre dekorskador
100594
2011-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här