Kaffepanna Finland koppar

Kaffepanna Finland koppar
Kaffepanna Finland koppar
Kaffepanna Finland koppar
Kaffepanna Finland koppar

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAFFEPANNA, 1800-tal, Västergötland, koppar, höjd 25
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

100444

2011-09-12