Holländskt landskap 1700/1800-tal oljemålning
Closed
2011-09-08
100389
| Sold for | 6 200 SEK |
| Estimate | 8 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700/1800-tal, holländskt landskap, olja på duk, 73x108
slitage