Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000 SEK
GOLVUR, England, 1700-tal, mahognyfanér, urtavla med figurmåleri, höjd 206
skador, renoverat, glas med spricka
100383
2011-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här