Skåp rokoko 1700-tal

Skåp rokoko 1700-tal
Skåp rokoko 1700-tal
Skåp rokoko 1700-tal
Skåp rokoko 1700-tal

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

SKÅP, rokoko, 1700-tal, valnöt, 2 delat, höjd 219, 154x58

renoverat, slitage, fanerskador

100381

2011-09-08