Figuriner porslin 1900-tal

Figuriner porslin 1900-tal
Figuriner porslin 1900-tal
Figuriner porslin 1900-tal
Figuriner porslin 1900-tal
Figuriner porslin 1900-tal
Figuriner porslin 1900-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 2 st, porslin, 1900-tal, höjd 18,5

Skador

100284

2011-09-07