Figuriner porslin 1900-tal
Valmis
2011-09-07
100284
| Korkein tarjous | 2 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
FIGURINER, 2 st, porslin, 1900-tal, höjd 18,5
Skador