Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
BORDSPENDYL, på sockel, rokokostil, förgylld, 1800-tal, total höjd 62, nyckel och pendel finns
Skador, lösa delar
100235
2011-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här