Bordspendyl rokokostil

Bordspendyl rokokostil
Bordspendyl rokokostil
Bordspendyl rokokostil
Bordspendyl rokokostil
Bordspendyl rokokostil
Bordspendyl rokokostil

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

BORDSPENDYL, på sockel, rokokostil, förgylld, 1800-tal, total höjd 62, nyckel och pendel finns

Skador, lösa delar

100235

2011-09-06