Gunnar Norrman torrnål

Gunnar Norrman torrnål
Gunnar Norrman torrnål

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NORRMAN, Gunnar (1912-2005): "Regnby", signerad och daterad G.Norrman 1970, torrnål, 7/15, bildyta 17,5x24,5

100150

2011-09-10