Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
NORRMAN, Gunnar (1912-2005): "Regnby", signerad och daterad G.Norrman 1970, torrnål, 7/15, bildyta 17,5x24,5
100150
2011-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här