Atenienn empire
Valmis
2011-09-06
100094
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
HÖRNATENIENN, empire, mahogny, försedd med hjultrissor, höjd 196, bredd 75
Slitage, fanerskador, dekordelar saknas