Atenienn empire

Atenienn empire
Atenienn empire

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖRNATENIENN, empire, mahogny, försedd med hjultrissor, höjd 196, bredd 75

Slitage, fanerskador, dekordelar saknas

100094

2011-09-06