Yrjö Edelmann färglitografi
Valmis
2011-09-05
100068
| Korkein tarjous | 1 700 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med snöre, signerad och numrerad Y Edelman, färglitografi, bladstorlek, 61x44(bladstorlek), oramad