Edvard Hald skål fiskgraal

Edvard Hald skål fiskgraal
Edvard Hald skål fiskgraal
Edvard Hald skål fiskgraal
Edvard Hald skål fiskgraal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL, signerad Edvard Hald Orrefors Sweden graal nr 1569B, fiskgraal, höjd 8, diameter 12,5

Obetydliga repor

100010

2011-09-05