Tommaso Buzzi, tillskriven, pall, Italien
Closed
2021-05-25
7
| Sold for | 10000 SEK |
| Estimate | 15 000-18 000 SEK |
TOMMASO BUZZI, tillskriven, pall, Italien 1930-tal, jakaranda samt svartlackerad, beslag samt fothylsor i mässing, höjd 52, 102 x 39 cm, mindre slitage