Tommaso Buzzi, tillskriven, pall, Italien

Klubbat för:

10000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

TOMMASO BUZZI, tillskriven, pall, Italien 1930-tal, jakaranda samt svartlackerad, beslag samt fothylsor i mässing, höjd 52, 102 x 39 cm, mindre slitage

7

2021-05-25