Robert Rauschenberg, Bicycle

Robert Rauschenberg, Bicycle
Robert Rauschenberg, Bicycle
Robert Rauschenberg, Bicycle
Robert Rauschenberg, Bicycle
Robert Rauschenberg, Bicycle
Robert Rauschenberg, Bicycle
Robert Rauschenberg, Bicycle
Robert Rauschenberg, Bicycle
Robert Rauschenberg, Bicycle
Robert Rauschenberg, Bicycle

Klubbat för:

10000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

ROBERT RAUSCHENBERG
1925-2008
Bicycle
Signerad och daterad RAUSCHENBERG 96, ed. 163/175. Färglitografi, 51 x 38 cm.

PROVENIENS
Leif Holmer Gallery

538

2021-05-25