Marcus Eek, Utan titel

Marcus Eek, Utan titel
Marcus Eek, Utan titel
Marcus Eek, Utan titel
Marcus Eek, Utan titel
Marcus Eek, Utan titel
Marcus Eek, Utan titel
Marcus Eek, Utan titel
Marcus Eek, Utan titel
Marcus Eek, Utan titel
Marcus Eek, Utan titel
Marcus Eek, Utan titel
Marcus Eek, Utan titel

Klubbat för:

8000 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

MARCUS EEK
född 1968
Utan titel
Signerad och daterad a tergo Marcus Eek 2003. Olja på duk, 80 x 90 cm.

PROVENIENS
Galleri Mariann Ahnlund

463

2021-05-25