Lukas Göthman, Maybe an elephant ate your cake

Klubbat för:

9000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

LUKAS GÖTHMAN
född 1970
Maybe an elephant ate your cake
Signerad och daterad LG17. Akvarell på papper, 67 x 100 cm.

467

2021-05-25