Lukas Göthman, Drifting forever

Klubbat för:

9700 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

LUKAS GÖTHMAN
född 1970
Drifting forever
Signerad och daterad a tergo L Göthman 2015. Olja på duk, 40 x 32 cm.

472

2021-05-25