Lisa Larson, Myran

Lisa Larson, Myran
Lisa Larson, Myran
Lisa Larson, Myran
Lisa Larson, Myran
Lisa Larson, Myran
Lisa Larson, Myran
Lisa Larson, Myran
Lisa Larson, Myran

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

LISA LARSON
Född 1931
Myran
Signerad Lisa Larson och numrerad 191. Brunpatinerad brons, höjd 11 cm.

391

2021-05-25