Lennart Rodhe, Olja på papper uppklistrat på pappå

Klubbat för:

9000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

LENNART RODHE
1916-2005
Landskap
Monogramsignerad LR och daterad 43. Olja på papper uppklistrat på pannå, 25 x 37 cm.

PROVENIENS
Sven Paddock

404

2021-05-25