Lennart Rodhe, Olja på papper uppklistrat på pappå
Valmis
2021-05-25
404
| Korkein tarjous | 9000 SEK |
| Arviointi | 12 000-15 000 SEK |
LENNART RODHE
1916-2005
Landskap
Monogramsignerad LR och daterad 43. Olja på papper uppklistrat på pannå, 25 x 37 cm.
PROVENIENS
Sven Paddock