Gert Marcus, Konkret skulptur

Gert Marcus, Konkret skulptur
Gert Marcus, Konkret skulptur
Gert Marcus, Konkret skulptur
Gert Marcus, Konkret skulptur
Gert Marcus, Konkret skulptur
Gert Marcus, Konkret skulptur
Gert Marcus, Konkret skulptur
Gert Marcus, Konkret skulptur
Gert Marcus, Konkret skulptur
Gert Marcus, Konkret skulptur

Klubbat för:

8000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

GERT MARCUS
1914-2008
Konkret skulptur
Signerad och daterad GM 56. Marmor och bemålad betong, 23,5 x 23,5 cm.

406

2021-05-25