Gert Marcus, Konkret skulptur
Valmis
2021-05-25
406
| Korkein tarjous | 8000 SEK |
| Arviointi | 10 000-12 000 SEK |
GERT MARCUS
1914-2008
Konkret skulptur
Signerad och daterad GM 56. Marmor och bemålad betong, 23,5 x 23,5 cm.