Arne Jacobsen, soffbord, Fritz Hansen

Klubbat för:

9000 SEK

Utropspris

10 000-15 000 SEK

ARNE JACOBSEN, soffbord, Fritz Hansen, Danmark 1980, fyrdelad centralfot av aluminium, rund skiva fanerad med jakaranda, etikettmärkt FRITZ HANSEN MADE IN DENMARK 1980, höjd 43, diameter 146 cm, smärre slitage

105

2021-05-25