Åke Holm, skulptur, stengods

Åke Holm, skulptur, stengods
Åke Holm, skulptur, stengods
Åke Holm, skulptur, stengods
Åke Holm, skulptur, stengods
Åke Holm, skulptur, stengods
Åke Holm, skulptur, stengods
Åke Holm, skulptur, stengods
Åke Holm, skulptur, stengods
Åke Holm, skulptur, stengods
Åke Holm, skulptur, stengods

Klubbat för:

34000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

ÅKE HOLM, "Abraham", skulptur, Höganäs 1950-tal, chamotterat stengods, glaserad i bruna nyanser, signerad Åke Holm, höjd 40 cm

312

2021-05-25