Constantin Holzer Defanti, figurin, Rosenthal

Klubbat för:

12000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

CONSTANTIN HOLZER DEFANTI, figurin, "Koreansk dans", Rosenthal 1920-30-tal, polykromt bemålad med förgyllda detaljer, stämpelmärkt ROSENTHAL SELB BAVARIA, inpressad C HOLZER DEFANTI, höjd 40 cm

288

2020-11-24