Isaac Grünewald, Lapporten

Isaac Grünewald, Lapporten
Isaac Grünewald, Lapporten
Isaac Grünewald, Lapporten
Isaac Grünewald, Lapporten
Isaac Grünewald, Lapporten
Isaac Grünewald, Lapporten
Isaac Grünewald, Lapporten
Isaac Grünewald, Lapporten
Isaac Grünewald, Lapporten
Isaac Grünewald, Lapporten
Isaac Grünewald, Lapporten
Isaac Grünewald, Lapporten
Isaac Grünewald, Lapporten
Isaac Grünewald, Lapporten

Klubbat för:

170000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD
1889-1946
Lapporten
Signerad Grünewald. Olja på duk, 65 x 81 cm.

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se

325

2020-11-24