Elsa Gullberg, matta, rölakan, 1960-tal

Klubbat för:

10000 SEK

Schätzwert

15 000-18 000 SEK

Beschreibung

ELSA GULLBERG, matta, rölakan, stiliserad dekor i gråblått, gråviolett och mörkblått, signerad EG, 278 x 187 cm

174

2020-11-24