Böhlmarks, golvlampor, 2 st., 1930-tal
Closed
2020-11-24
62
| Sold for | 10000 SEK |
| Estimate | 10 000-12 000 SEK |
BÖHLMARKS, golvlampor, 2 st., 1930-tal, stomme i metall med gjuten fot, en fot grönlackerad den andra i metall, glasskärm i gult respektive vitt glas, höjd 151 cm, slitage