Saint-Claire Cemin akryl på papper
Closed
2020-06-11
1449
| Sold for | 5500 SEK |
| Estimate | 4 000-6 000 SEK |
SAINT CLAIRE CEMIN
Brazilien, född 1951
Utan titel
Signerad och daterad SC 1989, akvarell, 23 x 31 cm
PROVENIENS
Barbro Johanssons samling
Anders Tornberg Gallery, Lund