Nino Longobardi - Senza titulo
Closed
2020-06-11
1439
| Sold for | 2800 SEK |
| Estimate | 4 000-5 000 SEK |
NINO LONGOBARDI
Italien, född 1953
Senza titulo
Signerad och daterad a tergo Nino Longobardi 1987, blandteknik på duk, 35 x 30cm
PROVENIENS
Barbro Johanssons samling, Lund