Lars Lerin, Munkfors, hyreshus. Snömos

Klubbat för:

220000 SEK

Utropspris

150 000-175 000 SEK

LARS LERIN
född 1954
Munkfors, hyreshus. Snömos
Signerad och daterad Lars Lerin 93. Akvarell på papper, 99 x 110 cm.
Originalram

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se

1353

2020-06-11