Lars-Gunnar Nordström, Konstruktion II

Klubbat för:

190000 SEK

Utropspris

100 000-125 000 SEK

LARS-GUNNAR NORDSTRÖM
Finland 1934-2014
Konstruktion II
Signerad och daterad på baksidan L-G Nordström 66. Olja på pannå, 38 x 46 cm.
UTSTÄLLD
Galerie BEL´ART, Stockholm
Galerie Aronowitsch, Stockholm 1967

1404

2020-06-11