Karl Wojtech, skål, nysilver

Karl Wojtech, skål, nysilver
Karl Wojtech, skål, nysilver
Karl Wojtech, skål, nysilver
Karl Wojtech, skål, nysilver
Karl Wojtech, skål, nysilver
Karl Wojtech, skål, nysilver
Karl Wojtech, skål, nysilver
Karl Wojtech, skål, nysilver
Karl Wojtech, skål, nysilver
Karl Wojtech, skål, nysilver

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

5 000-6 000 SEK

KARL WOJTECH, skål, nysilver, stämplad K. Wojtech samt ALP, sannolikt 1920-tal, rund på utsvängd fot, två böjda, stiliserade bladhänklar, höjd inkl. hänklar 15,6 cm, diameter 17,2 cm, invändigt slitage

1023

2020-06-11