Gunnar Nylund, vas, Rörstrand 1940-tal

Klubbat för:

4200 SEK

Utropspris

4 000-5 000 SEK

GUNNAR NYLUND, vas, Rörstrand 1940-tal, stengods, spräcklig glasyr i blått och grått, signerad R SWEDEN GN, höjd 29 cm

1243

2020-06-11