Adrian Heath, Study in Purpur and Orange

Klubbat för:

150000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ADRIAN HEATH
1920-1992
Study in Purpur and Orange
Signerad Adrian Heath. Olja på duk, 35,5 x 25,5 cm.

1459

2020-06-11