Willy Rizzo, soffbord/barbord, Italien 1970-tal
Valmis
2019-11-25
169
| Korkein tarjous | 12000 SEK |
| Arviointi | 12 000-15 000 SEK |
WILLY RIZZO, soffbord/barbord, Italien 1970-tal, svart glasfiber med nedsänkt lös insats i rostfritt stål, höjd 35, 128 x 80 cm, repor