Timo Solin, Kvinna med utslaget hår
Valmis
2019-11-25
458
| Korkein tarjous | 11000 SEK |
| Arviointi | 8 000-10 000 SEK |
TIMO SOLIN
född 1947
Kvinna med utslaget hår
Signerad och daterad Timo Solin -91. Skulptur i bemålad plåt i blått och rött, sockel i plexiglas, höjd ca 108 cm