Rune Jansson, Komposition
Klubbat för:
12000 SEK
25 000-30 000 SEK
RUNE JANSSON
1918-2014
Röd reflektion
Signerad och daterad Rune Jansson 2009. Olja på duk, 101 x 175 cm
PROVENIENS
Galerie Bel´Art, Stockholm
UTSTÄLLD
Konstnärshuset, Stockholm, sept - okt. 2011, avbildad i katalogen
369
2019-05-16