Rune Jansson, Komposition

Rune Jansson, Komposition
Rune Jansson, Komposition
Rune Jansson, Komposition
Rune Jansson, Komposition
Rune Jansson, Komposition
Rune Jansson, Komposition
Rune Jansson, Komposition
Rune Jansson, Komposition
Rune Jansson, Komposition
Rune Jansson, Komposition

Klubbat för:

12000 SEK

25 000-30 000 SEK

RUNE JANSSON
1918-2014
Röd reflektion
Signerad och daterad Rune Jansson 2009. Olja på duk, 101 x 175 cm

PROVENIENS
Galerie Bel´Art, Stockholm
UTSTÄLLD
Konstnärshuset, Stockholm, sept - okt. 2011, avbildad i katalogen

369

2019-05-16