Tomasz Tatarczyk, Hjulspår

Tomasz Tatarczyk, Hjulspår
Tomasz Tatarczyk, Hjulspår
Tomasz Tatarczyk, Hjulspår
Tomasz Tatarczyk, Hjulspår
Tomasz Tatarczyk, Hjulspår
Tomasz Tatarczyk, Hjulspår
Tomasz Tatarczyk, Hjulspår
Tomasz Tatarczyk, Hjulspår
Tomasz Tatarczyk, Hjulspår
Tomasz Tatarczyk, Hjulspår

Klubbat för:

65000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

TOMASZ TATARCZYK
Polen, 1947-2010
Hjulspår
Signerad och daterad Tatarczyk -91. Olja på papper, 75,5 x 100 cm.

378

2018-11-20