Sverige Sverige, soffbord
Valmis
2018-11-20
43
| Korkein tarjous | 12000 SEK |
| Arviointi | 12 000-15 000 SEK |
SOFFBORD, Sverige 1930-tal, skiva i ljus björk, benställning i mörkbonad björk, höjd 56, 135 x 50 cm, mindre slitage