Mark Seliger, President Barack Obama

Klubbat för:

50000 SEK

Utropspris

40 000-45 000 SEK

MARK SELIGER
USA, född 1959
President Barack Obama, the White House, DC 2010
Signerad, daterad och numrerad på baksidan, edition 16/20. Gelatinsilverfotografi, 45 x 35 cm.
Signed, dated and numbered verso. Gelatin silver print.

306

2018-11-20