Madeleine Pyk, Hjärter Ess

Madeleine Pyk, Hjärter Ess
Madeleine Pyk, Hjärter Ess
Madeleine Pyk, Hjärter Ess
Madeleine Pyk, Hjärter Ess
Madeleine Pyk, Hjärter Ess
Madeleine Pyk, Hjärter Ess
Madeleine Pyk, Hjärter Ess
Madeleine Pyk, Hjärter Ess
Madeleine Pyk, Hjärter Ess
Madeleine Pyk, Hjärter Ess

Klubbat för:

60000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

MADELEINE PYK
född 1934
Hjärter Ess
Signerad M. Pyk. Olja på duk, 116 x 89 cm.

295

2018-11-20