Klubbat för:
35000 SEK
Schätzwert
18 000-20 000 SEK
Beschreibung
IVAN IVARSON
1900-1939
Blomsterstilleben
Signerad I. Ivarson. Olja på duk, 29 x 19,5 cm
236
2018-11-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner