Ivan Ivarson, Blomsterstilleben

Klubbat för:

35000 SEK

Schätzwert

18 000-20 000 SEK

Beschreibung

IVAN IVARSON
1900-1939
Blomsterstilleben
Signerad I. Ivarson. Olja på duk, 29 x 19,5 cm

236

2018-11-20