Inge Schiöler, Sensommarlandskap

Klubbat för:

250000 SEK

175 000-200 000 SEK

INGE SCHIÖLER
1908-1971
Sensommarlandskap
Signerad och daterad Inge Schiöler 1958. Olja på duk, 60 x 72 cm.
Gunnar Hjorthén nr 160

246

2018-11-20