Klubbat för:
250000 SEK
175 000-200 000 SEK
INGE SCHIÖLER
1908-1971
Sensommarlandskap
Signerad och daterad Inge Schiöler 1958. Olja på duk, 60 x 72 cm.
Gunnar Hjorthén nr 160
246
2018-11-20