Helmut Newton, Cyberwoman
Valmis
2018-11-20
314
| Korkein tarjous | 9000 SEK |
| Arviointi | 18 000-20 000 SEK |
HELMUT NEWTON
Tyskland, 1920-2004
Cyberwoman
Gelatinsilverfotografi, 33 x 25,5 cm. Numrerad på baksidan i edition om 500 ex samt stämplad år 2000.
Ur serien Cyberwomen.
Numbered verso in an edition of 500 ex, stamped year 2000. Gelatin silver print.