Greta Magnusson Grossman, fåtöljer, 1 par
Valmis
2018-11-20
61
| Korkein tarjous | 10000 SEK |
| Arviointi | 15 000-18 000 SEK |
GRETA MAGNUSSON GROSSMAN, tillskrivna, fåtöljer, 1 par, 1930-40-tal, fast stoppad klädsel i tyg, ben i bok, höjd 78 cm, omklädda, smärre slitage