Einar Jolin, Stockholmsvy med slottet

Klubbat för:

52000 SEK

50 000-60 000 SEK

EINAR JOLIN
1890-1976
Stockholmsvy med slottet
Signerad och daterad Jolin 1972. Olja på duk, 46 x 55 cm.

PROVENIENS
Gåva av konstnären till nuvarande ägares föräldrar

214

2018-11-20