Agda Holst, Stilleben med telegram
Valmis
2018-11-20
221
| Korkein tarjous | 14000 SEK |
| Arviointi | 20 000-25 000 SEK |
AGDA HOLST
1886-1976
Stilleben med telegram
Signerad och daterad Agda Holst 1933. Olja på duk, 43 x 37 cm
Enligt etikett, Gåva av Agda Holst till Konstnärsklubbens 5-årskommitté