Agda Holst, Stilleben med telegram

Klubbat för:

14000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

AGDA HOLST
1886-1976
Stilleben med telegram
Signerad och daterad Agda Holst 1933. Olja på duk, 43 x 37 cm

Enligt etikett, Gåva av Agda Holst till Konstnärsklubbens 5-årskommitté

221

2018-11-20