Bertil Brisborg, "Suspension" takarmatur
Valmis
2017-11-09
91
| Korkein tarjous | 44000 SEK |
| Arviointi | 30 000-40 000 SEK |
BERTIL BRISBORG, "Suspension", takarmatur, 1940-tal, mässing, höj- och sänkbar, diameter ca 75 cm, takkoppen med bucklor, något anlupen